#MASAŻ

#Masaż klasyczny / przeciwbólowy

Jest jedną z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Może być stosowany zarówno w celach leczniczych (masaż leczniczy) – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.

 

#Masaż relaksacyjny

Celem tego masażu jest wyciszenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. Pozwala  uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego.

 

#Masaż wyszczuplający / antycellulitowy

Intensywny masaż łączący elementu masażu klasycznego i drenażu. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Skupia się głównie na najbardziej kłopotliwych obszarach, jak brzuch, pośladki lub uda. Stanowi działanie wspomagające odchudzanie.

 

#Masaż bańką chińską

Jest metodą, polegającą na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Poprawia krążenie krwi i przyspiesza metabolizm dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Masaż bańką chińską wykonuje się również w celach leczniczo-terapeutycznych.

 

#Drenaż limfatyczny

Taki rodzaj masażu polega na stymulacji układu limfatycznego poprzez zastosowanie określonych technik  i specjalistycznych ruchów, powodujących przepchanie limfy. Dzięki takiemu masażowi komórki są bardziej odżywione I lepiej pracują, krążenie krwi jest wyregulowane. Poprawia się także metabolizm tkanki tłuszczowej i przemiana materii, masaż ten szczególnie polecany dla osób z cellulitem.